Series
Ratings
11- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
- DisenchantmentRated ★ 4.0
- DisenchantmentRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0