Series
Ratings
168
Love LifeRated ★ 4.5- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
Slow Horses Season 5Rated ★ 4.0- Movie RoomRated ★ 5.0
The Morning ShowRated ★ 4.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0- Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.5
Presumed InnocentRated ★ 4.5- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Pachinko Season 2Rated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 2.5
YouRated ★ 4.5
YouRated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 3.5- You Season 4Rated ★ 3.0
- You Season 5Rated ★ 3.0
- 어른 김장하Rated ★ 5.0
- AdolescenceRated ★ 3.0