Series
Ratings
42
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
Little Mom Scandal Season 2Rated ★ 2.0
Little Mom Scandal Season 1Rated ★ 3.0
Age of HeroesRated ★ 5.0
5th RepublicRated ★ 5.0
God of WarRated ★ 5.0
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Glory JaneRated ★ 4.0
Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 2.0
Invisible ManRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 1.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 1.0