Titles you rated
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- Ancient ApocalypseRated ★ 4.0
- Never Have I EverRated ★ 4.0
- Partner TrackRated ★ 4.0

Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Why Her?Rated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The King's AffectionRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
- The Silent SeaRated ★ 1.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0- Street Woman FighterRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0- My NameRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0