Series
Ratings
15
The SimpsonsRated ★ 3.5- xxxHOLiC Shunmuki OVARated ★ 3.0
- xxxHOLiC - Lou AdayumeRated ★ 3.5
- xxxHolic: RōRated ★ 3.0
Digimon FrontierRated ★ 2.0
Digimon TamersRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
CODE:BREAKERRated ★ 2.0
A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- Slayers ExcellentRated ★ 3.0
Read or Die OVARated ★ 4.5
SlayersRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0