Titles you rated
- Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
- New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Toy SoldiersRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0