Series
Ratings
89
HouseRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Bridal MaskRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 3.5
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0