Movies
Ratings
437
Infernal AffairsRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Paddington in PeruRated ★ 3.0- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
VenomRated ★ 2.0
BumblebeeRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5
ValkyrieRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5