Movies
Ratings
813
BakumanRated ★ 3.5- SonyeoRated ★ 1.5
SupersonicRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Origin VI – Rise of the Red CometRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Origin V – Clash at LoumRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Origin IV – Eve of DestinyRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Origin III - Dawn of RebellionRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Origin II - Artesia's SorrowRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed CasvalRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
- Love UntangledRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0