Titles you rated
The Innocent ManRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Family's HonorRated ★ 4.0- Big ManRated ★ 3.5
근거리 연애 ~ Season Zero ~Rated ★ 5.0