Movies
Ratings
31
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
American PieRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0