Movies
Ratings
156
Hide and SeekRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0