Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0- MisaengmulRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5