Titles you rated
Coach CarterRated ★ 4.0
The GuardianRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 1.5
The IslandRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.5
DittoRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The CallRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.5
Don't Cry, MommyRated ★ 1.0
MotherRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0