Series
Ratings
20
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 5.0