Series
Ratings
13
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 1.5
SignalRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 3.0