Series
Ratings
150- AdolescenceRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0- SamuelRated ★ 5.0
Normal PeopleRated ★ 3.5- The Sandman Season 1Rated ★ 3.0
The GreatRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 2.5
BroadchurchRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 0.5
The CrownRated ★ 4.0
GirlbossRated ★ 2.5- Teen WolfRated ★ 0.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
Jane the VirginRated ★ 2.5