Series
Ratings
81- Black DovesRated ★ 3.5
- Fool Me OnceRated ★ 3.5
- Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- Doctor Who Season 1Rated ★ 3.0
- One DayRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
BarryRated ★ 3.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0- Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
- The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
- The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.0
- Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0
- Cunk on EarthRated ★ 4.5
- You Season 4Rated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.5