Titles you rated
Futatsu No SekaiRated ★ 4.0- A House of DynamiteRated ★ 1.0
Revolver LilyRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
Movie Hey Handsome!!Rated ★ 2.5
Aru Tozasareta Yuki no Sansou deRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 3.0
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.5
Meet Joe BlackRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 1.0
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 3.0
All the Long NightsRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 2.5
Hillbilly ElegyRated ★ 2.5
Under NinjaRated ★ 3.0