Series
Ratings
200- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.5- Skam Season 3Rated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 4.5
HomelandRated ★ 4.5
Mad MenRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 4.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0