Titles you rated
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- The Number You Have DialedRated ★ 1.5
- Adventure by Accident Season 2Rated ★ 5.0
- Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.5
- Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.5
- Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
- Death's GameRated ★ 4.5
- Lovely RunnerRated ★ 5.0
- Doctor SlumpRated ★ 2.0
- A Shop for KillersRated ★ 4.5
- Marry My HusbandRated ★ 1.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 0.5- 2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 4.0
- Street Woman FighterRated ★ 3.5
- Inspector KooRated ★ 2.5
- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 4.5
- Running ManRated ★ 4.0

Infinite ChallengeRated ★ 4.5