Titles you rated
- The Price of ConfessionRated ★ 2.0
- The Little Drummer GirlRated ★ 1.5

Through the DarknessRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 2.5- As You Stood ByRated ★ 1.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 2.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Genie, Make a WishRated ★ 0.5
- Nine PuzzleRated ★ 0.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- Mercy for NoneRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 2.5- Money GameRated ★ 3.5
Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0- Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0- The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
- Pyramid GameRated ★ 2.5
- Siren: Survive the IslandRated ★ 2.5