Movies
Ratings
1506
WeaponsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5- A Good BoyRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5- 물의Rated ★ 5.0
The MenuRated ★ 4.5- On the RoadRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
MEGANRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5- Scream 6Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- Your ChildRated ★ 1.5
- Red Mask KF94Rated ★ 2.0
- The House of LossRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5