Series
Ratings
90- Mad for Each OtherRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Lost RoomRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0