Series
Ratings
348- BAKI-DOURated ★ 3.5
JinRated ★ 2.5- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
- Taxi Driver Season 3Rated ★ 1.5
- Sakamoto DaysRated ★ 4.0
- Sing Again Season 4Rated ★ 2.0
- 직장인들Rated ★ 3.0
- One Punch Man Season 3Rated ★ 3.0
- 무쇠소년단Rated ★ 3.5
- 역사 이야기꾼들Rated ★ 3.0
- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
- Kingdom Season 6Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
- Physical: Welcome to MongoliaRated ★ 3.0
- Final DraftRated ★ 2.5
- SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
- 우리들의 발라드Rated ★ 2.5
- 골 때리는 녀석들 - 레전드 한일전Rated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5