Series
Ratings
38
The Spirit of The SwordRated ★ 3.5- 칠협오의Rated ★ 5.0
The Magic BladeRated ★ 3.5- Justice Bao: Arbiter of Kaifeng MysteryRated ★ 3.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
Emperor of the SeaRated ★ 0.5- To Get HerRated ★ 2.5
- Crime Scene 3Rated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.5
Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 0.5- Romance in the RainRated ★ 3.5
Romantic PrincessRated ★ 1.0- Justice PaoRated ★ 5.0

The LegendRated ★ 3.0- My Fair Princess 2Rated ★ 4.0
- My Fair Princess IIIRated ★ 2.5
My Fair PrincessRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 1.0