Series
Ratings
42- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0