Series
Ratings
43
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
GivenRated ★ 4.5
Soul EaterRated ★ 4.5
Trigun StampedeRated ★ 4.5- The ResidenceRated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 3.5
Angel Beats!Rated ★ 3.5
xxxHOLiC KeiRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.5
おっさんずラブ SPRated ★ 1.5
Overprotected KahokoRated ★ 3.5
The Family GameRated ★ 3.5
Snow White with the Red HairRated ★ 4.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Yona of the DawnRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0