Series
Ratings
43
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5