Series
Ratings
266- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5- KarmaRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Love ScoutRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Good PartnerRated ★ 3.0- The TyrantRated ★ 3.5
- Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
- Lovely RunnerRated ★ 3.0
- Queen of TearsRated ★ 3.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.0