Titles you rated
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- 짱구는 못말려6Rated ★ 4.5
- 짱구는 못말려 4Rated ★ 4.5
- Shin Chan Season 5Rated ★ 4.5
- 짱구는 못말려 3Rated ★ 4.5
- 짱구는 못말려 2Rated ★ 4.5
- 짱구는 못말려 7Rated ★ 4.5
- 짱구는 못말려 1Rated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5- Rock, Rock, RockRated ★ 3.0
HERORated ★ 3.0