Series
Ratings
58
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0- Bridal MaskRated ★ 4.0
- You Are My DestinyRated ★ 3.0
- Ohlala CoupleRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5