Series
Ratings
90
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Return of SupermanRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- How Do You Play?Rated ★ 4.0
- Steel Troops Season 2Rated ★ 4.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0- Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0