Series
Ratings
165
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5- Twinkling WatermelonRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5- Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
- The Kidnapping DayRated ★ 4.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- The Ghost DoctorRated ★ 4.0
- Behind Your TouchRated ★ 4.0
My Little MonsterRated ★ 5.0
The VeilRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
Missing: The Other Side 2Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Missing: The Other SideRated ★ 4.0