Titles you rated
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5

Secret GardenRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0- Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 4.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0- Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0

Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
Black DogRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5- Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0