Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
ProtégéRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Rocky IIRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0