Series
Ratings
55
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5- 13 Reasons Why Season 3Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5- MRated ★ 3.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 0.5- Hunter X Hunter OVARated ★ 4.0
SignalRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5