Series
Ratings
107
GalileoRated ★ 4.5
サプリRated ★ 2.5
Gokusen Season 2Rated ★ 2.5
The Secret GardenRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.5- The Final MatchRated ★ 5.0
Tough Guy's LoveRated ★ 5.0
Trap of YouthRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0- HotelierRated ★ 2.5
LobbyistRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 0.5
School 2Rated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0- VirtueRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0
TruthRated ★ 5.0