Series
Ratings
15
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0