Series
Ratings
30
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5- Bridal MaskRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5