Series
Ratings
14
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
The Irresponsible Captain TylorRated ★ 5.0- Hunter X Hunter OVARated ★ 3.5
Read or Die OVARated ★ 4.5
Digimon TamersRated ★ 2.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0