Series
Ratings
41
The Lost RoomRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0