Series
Ratings
88
The Great King, SejongRated ★ 3.5
Empress CheonchuRated ★ 3.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.0
The Night WatchmanRated ★ 3.0
Princess Ja MyungRated ★ 3.5
Spring WaltzRated ★ 3.5
Family's HonorRated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 3.5
The King and IRated ★ 3.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
Emperor of the SeaRated ★ 3.0