Series
Ratings
25- The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0- The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
True DetectiveRated ★ 5.0