Titles you rated
- SomebodyRated ★ 3.0
- You Season 5Rated ★ 5.0
- You Season 4Rated ★ 3.5
- EricRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 4.0- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- First LoveRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
You Season 3Rated ★ 0.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Mask GirlRated ★ 5.0
- Mr. PlanktonRated ★ 1.0
- Queen of TearsRated ★ 4.0