Movies
Ratings
54
I Now Pronounce You Chuck & LarryRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Meet the FockersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Training DayRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 5.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
Kindergarten CopRated ★ 3.0
Spy KidsRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Big Momma's House 2Rated ★ 5.0
The CureRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0