Series
Ratings
81- 더 인플루언서Rated ★ 1.5
- Future ManRated ★ 4.0
- Future ManRated ★ 3.5
Future ManRated ★ 4.0- The FranchiseRated ★ 3.5
- Russian DollRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.0- The Rehearsal Season 2Rated ★ 4.0
- The Rehearsal Season 1Rated ★ 3.0
- Wonder ManRated ★ 3.5
DarkRated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.0- Hacks Season 4Rated ★ 3.5
- Hacks Season 3Rated ★ 3.5
- Hacks Season 2Rated ★ 3.0
- Hacks Season 1Rated ★ 3.5
- High Potential Season 1Rated ★ 4.0
- His & HersRated ★ 3.5
- Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.5