Titles you rated
Sweet SweetRated ★ 2.0
Hi VenusRated ★ 4.0
Qing Qing Zi JinRated ★ 2.5- Oh! My Sweet Liar!Rated ★ 3.0

My Unicorn GirlRated ★ 3.5- Decreed by FateRated ★ 3.0
The Sleepless PrincessRated ★ 3.5
My Girlfriend is an Alien Season 1Rated ★ 3.0- My Sassy PrincessRated ★ 2.5

Mr. BadRated ★ 3.5
The Sword and The BrocadeRated ★ 4.0- Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
- New Life BeginsRated ★ 5.0

Love CrossedRated ★ 2.0- Use for My TalentRated ★ 2.5
The Eternal LoveRated ★ 3.0
Love Is SweetRated ★ 4.0- Cute ProgrammerRated ★ 3.0
- Cupid's KitchenRated ★ 3.5
- To Fly With YouRated ★ 3.5