Titles you rated
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- Arcane Season 2Rated ★ 4.5
- Arcane Season 1Rated ★ 5.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- BargainRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0- UnicornRated ★ 3.5
- Poker FaceRated ★ 4.0
- Political FeverRated ★ 4.0
DarkRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 3.5
LiveRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5