Movies
Ratings
169- Meet the In-LawsRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
D-WarRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5